polski english

Aktualności

Dnia 20.12.2017r. odbyło się spotkanie z dziećmi z Kliniki Pediatrii i Nefrologii Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w ramach akcji Czytamy Pomagamy. Projekt ten, będący jednym z kilku działań realizowanych w ramach Programu Stałego do spraw Praw Człowieka i Pokoju (SCORP), to cykliczne spotkania dla małych i ..

*

Serdecznie zapraszamy na organizowaną po raz pierwszy przez Oddział Białystok Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland konferencję "Medycy dla Afryki". Wydarzenie jest częścią ogólnopolskiego projektu, cieszącego się od wielu lat ogromnym zainteresowaniem studentów kierunków medycznych, zwłaszcza tych, planujących wyjazd na wolontariat, bądź praktyki wakacyjne w Afryce! Nasi prelegenci postarają ..

*

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland oddział Białystok zaprasza na Konferencję "Między nami kobietami", która jest organizowana po raz pierwszy w naszym oddziale ! Konferencja składa się z serii wykładów na tematy bliskie każdej kobiecie, które zostaną wygłoszone przez specjalistów. Poza interesującymi wykładami na uczestników czeka przerwa z pysznymi ..

*

Studencie kierunku lekarskiego! Oto lista aktualnie dostępnych kontraktów (na naszym fanpejdżu na portalu facebook lista ta będzie na bieżąco aktualizowana, w miarę rozchodzenia się kontraktów) - tym razem w arkuszu google, gdzie będzie na bieżąco aktualizowana: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RfcjFWHP9kFuk6fp_8k8ZCzUZ2A5XLeJ2Vlu19ptOrc/edit?usp=sharing Przed zgłoszeniem się na wyjazd, szczegółowo zapoznaj się z warunkami wymiany danej ..

*

Cześć Wszystkim! Chciałabym przedstawić swój oddział, który zawsze działa z uśmiechem na twarzy! Na kartkach widnieją napisy z rozwinięciem skrótów naszych funkcji a także zadania podczas ZD lub ulubione akcje!  Miło mi poinformować, że z Oddziału Białystok do Poznania na Zgromadzenie Delegatów przyjadą takie gwiazdy jak:  1. Ania Cepowicz - ..

*

W czwartek [12 listopada] dowiedzieliśmy się również jak wygląda praca lekarza na stażu ZA GRANICĄ ! O swoich kilkuletnich, zagranicznych stażach w Japonii i Kanadzie opowiedzieli nam prof. dr hab. Jolanta Małyszko oraz prof. dr hab. Adrian Chabowski ! fot. Krzysiek Żukowski ..

*

W czwartek [12 listopada] w 6-Ścian Pub Sześcian w Białymstoku odbyła się prelekcja związana z akcją Movember !  Robert Ustaszewski (koordynator projektu "Movember") edukował uczestników koncertu zespołu Sagittarius na temat nowotworów jądra oraz prostaty, ich leczenia, a przede wszystkim profilaktyki ! Movember jest organizowany już po trzeci w ..

*

Już po raz kolejny startuje projekt profilaktyczno-edukacyjny „Zdrowie pod Kontrolą”, którego głównym celem jest promowanie zachowań prozdrowotnych ! Akcja jest adresowany do wszystkich grup wiekowych, zarówno do dzieci, młodzieży, jak i osób starszych ! Oferujemy nie tylko przeprowadzenie elementarnych badań (m.in. pomiar ciśnienia, określenie poziomu cukru i cholesterolu ..

*

W czwartkowy, listopadowy wieczór mieliśmy przyjemność gościć w BATYSKAFIE specjalistę od brafittingu z salonu „BRABIRDS Bielizna&Brafitting” - Panią Iwonę Misiewicz, która na temat biustów wie wszystko ! Emotikon smile Warsztaty pani Iwony poprzedziła krótka prelekcja dotycząca profilaktyki raka piersi i nauki samobadania, przygotowana przez Nicolę Iłowską - naszego ..

*

Serdecznie zapraszam na Warsztaty Pre Exchange Training, które odbędą się 30.03.2015r o godz. 16.15 w sali 2.16 Wydziału Nauk o Zdrowiu. Czym jest PET? Jest to wydarzenie adresowane przede wszystkim do Outgoings w danym roku (ale również dla pozostałych członków Oddziału :)) mające na celu wzmocnienie ich potencjału naukowego przed ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Białystok
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl