polski english

Dotknijmy Różnorodności

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku do wzięcia udziału w projekcie „Dotknijmy Różnorodności”!.

Na co dzień mijamy na ulicy różnych ludzi. Wśród nich napotykamy także osoby niepełnosprawne czy chore, o których codziennych zmaganiach z na ogół niewiele wiemy. Jako przyszli lekarze będziemy mieli kontakt z pacjentami niewidomymi, głuchoniemymi, z osobami na wózkach inwalidzkich, jak również z ludźmi z różnorodnymi zespołami genetycznymi.

Projekt „Dotknijmy różnorodności” ma pokazać różne oblicza niepełnosprawności, zamienić to pojęcie na „pełnosprawność inaczej”, a także udowodnić, że mimo różnic, każdy z nas jest CZŁOWIEKIEM, czuje i myśli, ma prawo mieć marzenia, realizować pasje, po prostu żyć pełnią swoich możliwości, wbrew przeciwnościom, jakie stawia przed nim los.

Projekt z pewnością zainteresuje nie tylko przyszłych medyków, aczkolwiek na spotkaniach zostaną poruszone również aspekty, z którymi z pewnością zetkniecie się podczas swojej przyszłej praktyki lekarskiej. Zapraszamy więc wszystkich już wrażliwych na drugiego człowieka (niech utwierdzą się w swoich przekonaniach), ale także tych, którzy potrzebują odpowiedniego bodźca, aby się takimi stać :)

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Białystok
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl