polski english

Maraton Pisania Listów

Jak co roku IFMSA oddzaiał Białystok organizuje 'Maraton Pisania Listów Amnesty International' w związku z przypadającym na 10 grudnia Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka.Jest to największe wydarzenie angażujące tak dużą liczbę osób w obronę praw człowieka . W czasie „Maratonu” ręcznie piszemy listy w obronie kilkunastu konkretnych osób lub społeczności, których prawa nie są przestrzegane – są niesprawiedliwie i niegodnie przetrzymywane, bądź prześladowane. Dzięki naszym wspólnym działaniom co roku udaje się uwolnić około 30% z tych osób oraz uzyskać poprawę sytuacji pozostałych, które wyrażają głęboką wdzięczność za uzyskane od nas wsparcie.

W dniu 10.12.2014 każdy z Was będzie miał okazję wyrazić swój sprzeciw wobec łamanych Praw Człowieka i wyrazić solidarność z więźniami sumienia na całym świecie. Wystarczy przyjść do sali telewizyjnej w DS1, pomiędzy 12.00 a 21.00 i napisać jak największą ilość listów . Na stołach znajdziecie wzory listów , zarówno po polsku jak i po angielsku.

Koordynatorzy jak co roku , zapewnią mały poczęstunek i świętną atmosferę. Nie pozostaje mi nic innego jak gorąco zaprosic do wzięcia udziału w akcji.

 

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Białystok
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl