polski english

Poznaj Swoją Specjalizację!

Jednym z najtrudniejszych zadań studenta medycyny jest dokonanie wyboru przyszłej specjalizacji lekarskiej. Decyzja ta ma kluczowy wpływ na przyszłe życie zawodowe młodego lekarza, dlatego tak ważne jest dokładne przemyślenie każdej możliwości. Jakie są wady i zalety danej specjalizacji? Czy realizacja w niej wymaga jakichś szczególnych predyspozycji? Jak wygląda kontakt z pacjentem? Ile lat trwa, ile jest przewidzianych miejsc specjalizacyjnych?

Na te i inne nurtujące studentów pytania odpowiedzi udzielają specjaliści w ramach projektu "Poznaj Swoją Specjalizację!". Podczas każdego spotkania lekarze dwóch specjalizacji lekarskich dzielą się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami zawodowymi. Opowiadają dlaczego wybrali daną profesję, czy spełniła ona ich oczekiwania, a także co okazało się w niej szczególnie zaskakujące. Nie zabraknie również zabawnych anegdot związanych z ich pracą :)

Jeśli więc nadal nie jesteś pewien, która specjalizacja jest idealna dla Ciebie, dołącz do nas podczas kolejnego spotkania! A może podjąłeś już decyzję? Sprawdź, czy na pewno jest ona właściwa!

Zapraszamy!

 


Aleksandra Bowtruczuk

Koordynator Lokalny Projektu Poznaj Swoją Specjalizację!

E-mail:aleksandrabowtruczuk@wp.pl

 

 

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Białystok
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl