23.10

Piątek

15:00

Pod Skrzydła

Gabriela Sarosiek
Akcja w ramach peer education, kontakt z mentorami mam nadzieje, że będzie trwał długo, sama organizacyjna część akcji trwała około tygodnia (6 dni), gronem odbiorców byli głównie studenci pierwszego roku kierunku lekarskiego, a także kierunków okołomedycznych.
 
Jako IFMSA-Poland oddział Białystok raz jeszcze witamy Was w progach naszej uczelni.
Z doświadczenia wiemy, że początki na studiach są ciężkie, dlatego zdecydowaliśmy się, że chcemy Wam pomóc. Pokażemy Wam jak radzić sobie na naszej uczelni, a także co robić, żeby nie zwariować! Studenckie życie, jak sami się przekonacie - skrywa wiele ciekawych możliwości!
Nasza nowa akcja „Pod Skrzydła” ma na celu nawiązanie między nami bliższych relacji tak, abyście czuli się zaopiekowani i mogli odnaleźć swoją wymarzoną drogę na najbliższe lata. Nasi Mentorzy to osoby z różnych środowisk, ale także już trochę doświadczone w życiu na naszej uczelni i łączeniu z nauką innych przyjemnych rzeczy.
Zapoznajcie się z opisami naszych Mentorów, które znajdziecie w dyskusji, wybierzcie, który interesuje Was najbardziej, a my Was ze sobą skontaktujemy <img style="border: 0px;" src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png" alt="

online, https://fb.me/e/h3cPt6tY3